מינה שיווק
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 08-6860000
אודות החברה

אודות החברה

פרופיל חברה
פרופיל חברה

מי אנחנו?
חברת מינה שיווק בע״מ מתמחה בייבוא, שיווק ומיתוג מתנות ומוצרי קד״מ, ופועלת בענף כבר למעלה מ-25 שנים. המוצרים האיכותיים שלנו מתאימים למגוון תחומי פעילות, כגון: קידום מכירות, הפצה באירועי חברה וכנסים, מתנות לוועדים, עמותות וארגונים, מתנות לעובדים וללקוחות, מתנות לחגים, ימי הולדת ועד מוצרים לאירועים פרטיים - הכל תחת קורת גג אחת. ההדפסות על מוצרי קד״מ מתבצעות בבית הדפוס של החברה, מה שמאפשר לנו לעמוד בזמני מסירה מהירים במיוחד.

מייצרים עבורכם ערך
לאורך השנים שיווקנו מאות מוצרים עבור לקוחות שונים, לכל אחד השפה שלו, הסיפור שלו והרעיונות שלו. הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם ויבחר יחד איתכם את מוצרי הקידום והמתנות אשר עונים במדויק על דרישותיכם ותקציבכם, ומשדרים את המסר התדמיתי-שיווקי הנכון עבור העסק שלכם. כל המוצרים ניתנים למיתוג על פי בקשתכם. המוצרים שלנו יפתיעו, ישמחו, ירגשו ויגרמו לכל מי שמקבל אותם - בין אם אלו הלקוחות או העובדים שלכם - להרגיש חשוב ומוערך. חשוב לנו שתשאירו רושם חיובי חזק. אחרי הכל, הרושם שלכם הוא המוניטין שלנו.

התאמה אישית ללקוח
ניסיוננו בתחום לימד אותנו כי לכל לקוח יש את הצרכים שלו, ההעדפות שלו והחזון שלו לגבי איך מוצרי קד״מ ומתנות צריכים להיראות. לפיכך, שקדנו רבות על יצירת מאגר רחב ומגוון של מוצרים איכותיים וייחודיים תוך שימת דגש על ניראות, טוב טעם, מחירים נוחים וכמובן - מקוריות. בשנת 2013, אף הפכנו ליבואנים הבלעדיים של המותג קסנון, המותג המוביל לבית. בין קהל לקוחותינו ניתן למנות חברות ציבוריות ותעשייתיות, בנקים, בתי חולים, עמותות ומלכ״רים, רשויות מקומיות, מפעלים, קופות חולים ומוסדות ציבור ואף את משרד הביטחון.

ניתן למצוא אצלנו:

●        מוצרים לבית
●        מוצרי טקסטיל (מצעים, שמיכות, מפות ומגבות)
●        מתנות למחנאות ולקמפינג
●        מארזים וחבילות שי
●        מוצרי קד״מ  ומתנות לכנסים ואירועים עם מיתוג הלוגו שלכם

אז למה דווקא אנחנו?
האתגר שלנו הוא התוצאות שלכם. והתוצאות, מדברות בעד עצמן. 

 

למה אנחנו?
נשמח להזמינכם לביקור והתרשמות ממגוון המוצרים באולם התצוגה, החניה חופשית ללקוחותינו.

מחסן לוגיסטי צריפין (בוויז 2121)  טל. 08-6860000 פקס. 08-6860001 office@minas.co.il